Платіжні картки

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» є членом міжнародної платіжної системи MasterCard® та має ліцензії на здійснення емісії та еквайрингу міжнародних платіжних карток. Крім того, банк є учасником об’єднаної мережі банкоматів «АТМоСфера», в якій власники платіжних карток банку мають змогу отримати готівку за тими ж тарифами, що діють у власних банкоматах АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ».

 

«АТМоСфера» - це об’єднана мережа банкоматів українських банків, яка була створена у 2005 році. Банкомати об’єднаної мережі «АТМоСфера» встановлені у всіх областях України та більш ніж у 300 містах. Кількість банкоматів мережі становить понад 4000 одиниць і цей показник постійно збільшується.

 
Звертаємо вашу увагу на те, що банкомати банків, перелік яких зазначено далі та які є учасниками об’єднаної мережі «АТМоСфера», приймають платіжні картки тільки міжнародної платіжної системи Visa International. Перелік банків: ПАТ «Банк «Український капітал», ПАТ «Платінум Банк», ПАТ «Ідея Банк», ПАТ «Банк інвестицій та заощаджень».

 

Міжнародна платіжна система MasterCard® пропонує Вам зручний та безпечний засіб розрахунку, який приймають до оплати товарів або послуг в усьому світі.

 

Ваша платіжна картка MasterCard® стане для Вас найкращим помічником та засобом розрахунку не лише в Україні, а й під час подорожей за кордон.

 

Основні переваги використання платіжних карток:

 • можливість сплачувати за товари, роботи, послуги безготівково або готівкою у будь-якій точці світу та у мережі Інтернет;
 • цілодобовий доступ до власних коштів через мережу банкоматів в Україні та за кордоном;
 • контроль використання коштів та управління розрахунками дистанційно через систему Інтернет-банкінгу;
 • оперативна оплата великого переліку послуг через системи миттєвих розрахунків (сплата комунальних послуг, телефонії, послуг Інтернет, телебачення, поповнювати рахунки мобільних операторів тощо);
 • надійне  збереження Ваших грошей від шахраїв та злодіїв;
 • немає необхідності купувати валюту при подорожах за кордон, кошти на платіжній картці будуть автоматично конвертовані у валюту країни перебування;
 • платіжна картка – це Ваш електронний гаманець та помічник.

Банк допоможе Вам обрати саме ту платіжну картку, яка найбільше відповідає Вашим потребам та стилю життя.

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір платіжних карток та оптимальний набір послуг у наступних тарифних планах:

 

Картка Універсальна

Депозитна картка

 

Валюта рахунку - гривня, долар США, євро. Відкриття рахунку - безкоштовно.

 

Документи, необхідні для відкриття поточного рахунку, операції за яким здійснюється з використанням платіжних карток MasterCard®:

 

резидентам України (громадянам України, іноземним громадянам та особам без громадянства, які мають постійне місце проживання в Україні):

 • документ, що підтверджує особу, відповідно до чинного законодавства України та нормативно-правових актів НБУ;
 • ідентифікаційний код платника податків.

нерезидентам України (громадянам України, які постійно проживають за її межами, іноземним громадянам та особам без громадянства, які перебувають на території України відповідно до відкритої візи або документів, що підтверджують законність перебування в Україні згідно з чинним законодавством):

 • документ, що підтверджує особу, відповідно до законодавства України та нормативно-правових актів НБУ;
 • довідка про підтвердження джерела надходження готівкових коштів в гривні або в іноземних валютах.

 

Пропонуємо Вам ознайомитися з загальними правилами користування платіжними картками у документі «Правила банківського обслуговування поточних рахунків з використанням платіжних карток фізичних осіб».

 
Нагадуємо, що при втраті платіжної картки Клієнт повинен негайно повідомити про це банк або ПрАТ «Український процесинговий центр»: у робочі часи за телефоном банку:  +38 (044) 561-2638, а у неробочі часи та вихідні дні за телефоном ПрАТ «Український процесинговий центр»: +38 (044) 247-4975. Також Клієнт повинен протягом п’яти банківських днів звернутись до банку з відповідною письмовою заявою.
 

Консультацію можна отримати за телефонами: (044) 561-2638, 561-2639

Інтернет-банкінг
вхід до системи
Платежі онлайн
мобільний зв’язок
інші послуги
Відділення банку
Банкомати
Калькулятори:
депозитний
кредитний
конвертор валют