Рейтинг банку

АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» у своїй діяльності керується принципом відкритості і довірчих відносин, тому банк проводить регулярну незалежну експертну оцінку своєї діяльності з подальшим оприлюдненням результатів такої оцінки.
 
Кредитний рейтинг банку визначають одночасно два незалежних рейтингових агентства: міжнародна компанія РА «Стандарт-Рейтинг» та вітчизняна компанія РА «Експерт-Рейтинг».
 
Дані компанії є офіційно уповноваженими НКЦПФР рейтинговими агентствами, які мають право здійснювати визначення рентингу.
 
Рейтинговий показник банку визначається відповідно до  Національної рейтингової шкали, яка затверджена Постановою КМУ № 665 від 26 квітня 2007 року.
 

Поточний кредитний рейтинг банку

Рейтинг від

РА «Стандарт-Рейтинг»

Рейтинг від

РА «Эксперт-Рейтинг»

Тип рейтинга

uaВВВ+ (стабільный)

uaВВВ+ (стабільный)

Довгостроковий рейтинг

(більше року)

uaK3+ (стабільный)

uaK3+ (стабільный)

Короткостроковий рейтинг

(до одного року)

ua.3+

ua.3+

Рейтинг депозитів

 

Опис рейтингових показників

Рівень рейтингу

Опис

uaВВВ+ (стабільный)

Банк або його окремий борговий інструмент з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових, та економічних умов.

uaK3+ (стабільный)

Банк або його окремий борговий інструмент з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Фінансовий стан такого банку задовільний для того, щоб запобігти передбачуваним ризикам у короткостроковому періоді.

ua.3+

Депозит с даним рейтингом має прийнятний рівень надійності.

 

Додаткова інформація про рейтинги банку, свідоцтва про присвоєння рейтингу, рейтингові висновки та дослідження знаходяться в підрозділі «Рейтинг відповідного періоду».
 
 
Консультацію можна отримати за телефоном: (044) 585-9905

 

Інтернет-банкінг
вхід до системи
Платежі онлайн
мобільний зв’язок
інші послуги
Відділення банку
Банкомати
Калькулятори:
депозитний
кредитний
конвертор валют