Рейтинг 2013

 

4-й квартал 2013

Оновлення рейтингу:

  • Довгостроковий кредитний рейтинг АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» за національною шкалою оновлено на рівні uaBBB+. Банк з довгостроковим кредитним рейтингом uaBBB+ характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.
  • Короткостроковий кредитний рейтинг АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» оновлено за національною шкалою на рівні uaK3+. Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом uaK3+ характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими банками. Банк здатний запобігти передбачуваним ризикам у короткостроковому періоді.
  • Рейтинг депозитів АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» підтверджено на рівні ua.3+.

Рейтингові висновки:

 

3-й квартал 2013

 

Рейтингові дослідження:

АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» увійшов до ТОП-30 рейтингу надійності банківських депозитів за версією міжнародного Рейтингового агентства «Стандарт-Рейтинг» (Україна).

Даний рейтинг був опублікований в офіційному виданні Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг «Україна Бізнес Ревю» № 49-50 від 02 грудня 2013 року. Присвоєння данного рейтингу підтверджується відповідним  Сертифікатом, виданим РА «Стандарт-Рейтинг» (Україна).

З 92 банків, які брали участь у рейтингу, найвищу оцінку отримали 30 банків і серед них міцні позиції зайняв АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ».

Високий результат вдалося досягти завдяки ефективній депозитній політиці та індивідуальному підходу до кожного Клієнта.

 

Рейтингові висновки та свідоцтва:

 

 

Консультацію можна отримати за телефоном: (044) 585-9905

Інтернет-банкінг
вхід до системи
Платежі онлайн
мобільний зв’язок
інші послуги
Відділення банку
Банкомати
Калькулятори:
депозитний
кредитний
конвертор валют