Зарплатна картка

АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» пропонує скористатися спеціальною зарплатною пропозицією для підприємств, яка дозволяє не тільки оперативно та зручно перераховувати заробітну плату для співробітників, а також має повний набір банківських послуг.

 

Основні переваги для підприємства:

  • гнучкі та вигідні тарифи на обслуговування зарплатних проектів;
  • зменшення витрат, пов’язаних з оперативною та зручною виплатою заробітної плати, грошової допомоги, соціальних виплат тощо. Виплата коштів проводиться не через касу підприємства, а через будь-який банкомат в Україні та за кордоном;
  • економія та більш ефективне використання робочого часу завдяки повній автоматизації процесу та зарахуванню коштів одночасно всім співробітникам підприємства;
  • забезпечення повної конфіденційності щодо заробітної плати та інших виплат працівникам;

 

Основні переваги для працівників підприємств:

  • використання зарплатної платіжної картки як звичайної платіжної картки: можливість знімати готівкові кошти та використовувати зарплатну картку для оплати товарів, робіт, послуг при безготівкових розрахунках в Україні та за кордоном;
  • безкоштовне зняття готівки через об’єднану мережу банкоматів «АТМоСфера»;
  • безпечне зберігання коштів на картці;
  • можливість оформлення додаткової платіжної картки та контроль руху коштів по ній;
  • оперативний доступ до рахунку через систему Інтернет-банкінгу;
  • користування послугами страхування, бонусами та привілеями міжнародної платіжної системи MasterCard®, в залежності від класу зарплатної картки.

 

Види платіжних карток в тарифному плані «Зарплатна картка»:

 

MasterCard® Debit

MasterCard® Standard

Швидкий і зручний доступ до ваших коштів в будь-який час, цілодобовий доступ до готівки через банкомати, глобальна мережа прийому карток.

 

Новий рівень розрахунків та безпеки, цілодобовий доступ до готівки через банкомати, глобальна мережа прийому карток.

MasterCard® Gold

MasterCard® Platinum

Забезпечить Вам доступ до широкого спектру привілеїв та вишукано підкреслить Ваш статус і смак.

Платіжна картка преміум-класу, яка підкреслює статус та високу фінансову надійність її держателя. Це найвищий рівень сервісу та максимальний набір послуг. Додатковий комфорт MasterCard Lounge.


Пропонуємо Вам ознайомитися з загальними правилами користування платіжними картками у документі «Правила банківського обслуговування поточних рахунків з використанням платіжних карток фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб».

 

Нагадуємо, що при втраті платіжної картки Клієнт повинен негайно повідомити про це банк або ПрАТ «Український процесинговий центр»: у робочі часи за телефоном банку:  +38 (044) 561-2638, а у неробочі часи та вихідні дні за телефоном ПрАТ «Український процесинговий центр»: +38 (044) 247-4975. Також Клієнт повинен протягом п’яти банківських днів звернутись до банку з відповідною письмовою заявою.
 

Консультацію можна отримати за телефонами: (044) 561-2638, 561-2639

Інтернет-банкінг
вхід до системи
Платежі онлайн
мобільний зв’язок
інші послуги
Відділення банку
Банкомати
Калькулятори:
депозитний
кредитний
конвертор валют