Корпоративна картка

Корпоративна картка – це зручний та надійний спосіб оплати господарських, представницьких та інших витрат, пов'язаних із провадженням статутної діяльності підприємства.

За допомогою корпоративної платіжної картки підприємство має можливість аналізувати та планувати свої господарські витрати, оперативно проводити випадкові або незаплановані розрахунки.

 

Основні можливості корпоративної картки:

  • сплачувати будь-які витрати, пов’язані з діяльністю підприємства: витрати на відрядження, добові, представницькі, проживання у готелі, оренда авто, купівля авіа та ж/д квитків тощо;
  • отримувати готівку та здійснювати безготівкові розрахунки за кордоном без обов’язкової купівлі іноземної валюти в Україні. Конвертація коштів в валюту країни перебування пройде автоматично при оплаті товарів, робіт, послуг;
  • здійснювати будь-які розрахунки, які дозволені фінансовою політикою підприємства.

Основні переваги корпоративної картки:

  • встановлення лімітів витрат грошових коштів на кожну подію окремо: на представницькі витрати, на витрати коштів у закордонному відряджені тощо;
  • економія робочого часу та операційних витрат, пов’язаних з придбанням товарно-матеріальних цінностей та інших оплат;
  • контроль за станом рахунку та управління коштами в режимі цілодобового доступу через систему Інтернет-банкінгу;
  • безпечно та надійно зберігати кошти підприємства, використовувати корпоративну картку як електронну касу підприємства.

 

Повний перелік послуг і тарифів знаходиться в таблиці тарифного плану «Корпоративна картка».

 

Види платіжних карток в тарифному плані «Корпоративна картка»:

 

MasterCard® Debit

MasterCard® Standard

Швидкий і зручний доступ до ваших коштів в будь-який час, цілодобовий доступ до готівки через банкомати, глобальна мережа прийому карток.

 

Новий рівень розрахунків та безпеки, цілодобовий доступ до готівки через банкомати, глобальна мережа прийому карток.

MasterCard® Gold

MasterCard® Platinum

Забезпечить Вам доступ до широкого спектру привілеїв та вишукано підкреслить Ваш статус і смак.

Платіжна картка преміум-класу, яка підкреслює статус та високу фінансову надійність її держателя. Це найвищий рівень сервісу та максимальний набір послуг.

Додатковий комфорт MasterCard Lounge.


 

Пропонуємо Вам ознайомитися з загальними правилами користування платіжними картками у документі «Правила банківського обслуговування поточних рахунків з використанням платіжних карток фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб».

 

Нагадуємо, що при втраті платіжної картки Клієнт повинен негайно повідомити про це банк або ПрАТ «Український процесинговий центр»: у робочі часи за телефоном банку:  +38 (044) 561-2638, а у неробочі часи та вихідні дні за телефоном ПрАТ «Український процесинговий центр»: +38 (044) 247-4975. Також Клієнт повинен протягом п’яти банківських днів звернутись до банку з відповідною письмовою заявою.
 

Консультацію можна отримати за телефонами: (044) 561-2638, 561-2639

Інтернет-банкінг
вхід до системи
Платежі онлайн
мобільний зв’язок
інші послуги
Відділення банку
Банкомати
Калькулятори:
депозитний
кредитний
конвертор валют