Документарні операції

У міжнародній і національній торгівлі простий договір з діловим партнером надає достатньо гарантій лише тоді, коли між сторонами давно існують довірчі відносини або сильний альянс інтересів (наприклад, фінансова взаємозалежність). Крім того, в країні зарубіжного партнера повинні мати місце стабільні політичні, правові та економічні відносини.

Якщо подібні передумови відсутні, то для обох сторін виникає потреба в додаткових гарантіях забезпечення платежів і нових форм співробітництва.

Особливість роботи банку полягає в індивідуальному підході до кожного клієнта у розв’язанні  можливих питань і проблем при проведені як внутрішніх, так і зовнішньоекономічних операцій.

Якщо Ви:

  • імпортер, і не хочете здійснювати авансову оплату, тому що не впевнені в репутації експортера;
  • експортер, і не згодні відвантажувати товар без додаткових гарантій його оплати;
  • замовник обладнання, виробництво якого вимагає значних тимчасових витрат (більше 90 днів), а виробник вимагає авансову оплату;
  • офіційний дилер або дистриб'ютор, якому необхідна відстрочка платежу;
  • посередник, якому необхідно закупити товар у постачальника і продати його покупцеві, але не вистачає оборотних коштів для проведення такої операції.

Банк пропонує Вам вирішення вищевказаних проблем за допомогою різних схем розрахунків із застосуванням:

 

Для забезпечення міжнародних розрахунків своїх клієнтів, банк використовує мережу банків-кореспондентів по всьому світу.

 

Консультацію можна отримати за телефоном: (044) 585-99-01; 585-99-02

Інтернет-банкінг
вхід до системи
Платежі онлайн
мобільний зв’язок
інші послуги
Відділення банку
Банкомати
Калькулятори:
депозитний
кредитний
конвертор валют