Інтернет-банкінг

Система iFOBS - це можливість для клієнта управляти своїм банківським рахунком через всесвітню мережу Internet з будь-якої точки світу. Звертаємо Вашу увагу, що дана система працює в нашому банку майже 10 років. Це дозволило створити, налаштувати та уніфікувати практично ідеальний інструмент для доступу до рахунку, не відвідуючи банк.

Система створена з урахуванням сучасних інформаційних технологій та останніх стандартів щодо захисту інформації. Система дозволяє клієнту проводити операції з максимальною оперативністю, надійністю і зручністю.

Фахівці банку підготують і передадуть Вам документацію та необхідну кількість комплектів ключів доступу для роботи з системою.

У випадку, якщо Вам потрібна допомога з налаштування або роботі системи - наші фахівці завжди готові допомогти у зручний для Вас час. Для цього достатньо просто зателефонувати за контактними телефонами або подати відповідну заявку у відділ IT підтримки.

В системі iFOBS використовується багаторівнева схема захисту даних. Безпека при роботі через всесвітню мережу Internet забезпечується на рівні взаємної ідентифікації учасників обміну даними за допомогою новітніх засобів крипто-захисту. Система iFOBS передбачає авторизацію користувачів, моніторинг та аудит усіх дій.

У системі реалізовані два варіанти організації клієнтського робочого місця:

 • на основі використання стандартного Web-браузера: Internet Explorer, FireFox Mozilla, Chrome, Opera та інші;
 • Win32-додаток (IFOBS WIN32).

Функціональність програми:

 • отримання інформації по рахунках клієнта (розрахунковим, картковим, кредитним і депозитним) у національній та в іноземних валютах;
 • проведення платіжних операцій у національній валюті;
 • проведення платіжних операцій в іноземних валютах;
 • проведення типових платежів (за шаблонами);
 • розміщення заявок на проведення регулярних платежів;
 • розміщення заявок на купівлю, продаж, конверсію валюти;
 • обмін повідомленнями і файлами з банком;
 • отримання фінансової інформації загального профілю: курси валют, ставки по кредитах і депозитах, тарифи на обслуговування тощо;
 • ведення довідкової інформації: довідники кореспондентів, призначень платежів і т.д.

Підключення

Підключення до системи "iFOBS" здійснюється на підставі заявки, де необхідно вказати Ваші контактні дані. Заповнену заявку на підключення до системи (печатка і підпис керівника для юр. особи - обов'язкові) необхідно передати в ОПЕРУ АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» за адресою: Україна, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 54, тел. / Факс ОПЕРУ (044) 490-81-37.

 

Для оновлення до актуальної версії клієнтської частини iFOBS необхідно завантажити файл win32client_update (архів ZIP).

 

Чекаємо на Вас з понеділка по п'ятницю за адресою:

м. Київ, вул. Володимирська, 54

Контактний телефон IT відділу: (044) 490-8139, (044) 490-8140

email: 

Інтернет-банкінг
вхід до системи
Платежі онлайн
мобільний зв’язок
інші послуги
Відділення банку
Банкомати
Калькулятори:
депозитний
кредитний
конвертор валют