Платіжні картки

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» є членом міжнародної платіжної системи MasterCard® та має ліцензії на здійснення емісії та еквайрингу міжнародних платіжних карток. Крім того, банк є учасником об’єднаної мережі банкоматів «АТМоСфера», в якій власники платіжних карток банку мають змогу отримати готівку за тими ж тарифами, що діють у власних банкоматах АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ».

 

Завдяки спеціально розробленим пакетним пропозиціям, юридичні особи та суб’єкти підприємницької діяльності-фізичні особи мають можливість отримати миттєвий доступ до своїх коштів, зручно, надійно та оперативно перераховувати зарплату для співробітників, здійснювати контроль за витратами, пов’язаними з господарською діяльністю.

 

Ми пропонуємо широкий вибір платіжних карток та оптимальний набір послуг у наступних тарифних планах для бізнесу:

 

Зарплатна картка

Корпоративна картка

 

Відкриття поточного рахунку – безкоштовно.

Валюта рахунку – гривня, долар США, євро.

 

Пропонуємо Вам ознайомитися з загальними правилами користування платіжними картками у документі «Правила банківського обслуговування поточних рахунків з використанням платіжних карток фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб».

 

Нагадуємо, що при втраті платіжної картки Клієнт повинен негайно повідомити про це банк або ПрАТ «Український процесинговий центр»: у робочі часи за телефоном банку:  +38 (044) 561-2638, а у неробочі часи та вихідні дні за телефоном ПрАТ «Український процесинговий центр»: +38 (044) 247-4975. Також Клієнт повинен протягом п’яти банківських днів звернутись до банку з відповідною письмовою заявою.
 

Консультацію можна отримати за телефонами: (044) 561-2638, 561-2639

 

Інтернет-банкінг
вхід до системи
Платежі онлайн
мобільний зв’язок
інші послуги
Відділення банку
Банкомати
Калькулятори:
депозитний
кредитний
конвертор валют