Новини та акції

16 лютого
2015
Оновлення кредитного рейтингу банку за 4-й квартал 2014

Рейтинговий комітет РА «Стандарт-Рейтинг» прийняв рішення про оновлення кредитного рейтингу АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ»: 
  • Довгостроковий кредитний рейтинг банку за національною шкалою оновлено на рівні uaBBB+.
  • Короткостроковий кредитний рейтинг банку за національною шкалою оновлено на рівні uaK3+.
  • Рейтинг депозитів банку підтверджено на рівні ua.3+.

детальніше 
01 лютого
2015
Банк достроково повернув НБУ кошти по програмі рефінансування

Шановні Клієнти! Ми раді повідомити, що АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» достроково і в повному обсязі повернув НБУ кошти, які у 2014 році були залучені по програмі рефінансування. Загальний розмір повернутих коштів склав більше ніж 109 млн. грн. з урахуванням процентів. Це власне рішення банку, яке було прийнято завдяки збалансованій фінансово-кредитній політиці банку та стало результатом вірно обраної і добре спланованої стратегії розвитку.

Ми вдячні всім нашим Клієнтам за довіру і лояльність!  Запрошуємо до співпраці нових Клієнтів!

детальніше 
29 січня
2015
Повідомлення про результати проведення позачергових Загальних зборів акціонерів

Збори відбулися 20 січня 2015 року, об 11 годині 00 хв. у приміщенні банку за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 54. На Загальних зборах акціонери банку вирішили: 1) Обрати членів Лічильної комісії, Голову та Секретаря Загальних зборів, затвердити регламент зборів; 2) У зв’язку зі збільшенням статутного капіталу банку, вирішили внести зміни та доповнення до Статуту банку шляхом затвердження його в новій редакції: «3.4. Статутний капітал Банку складає 241 000 000 (двісті сорок один мільйон) гривень. Статутний капітал поділяється на 964 000 (дев’ятсот шістдесят чотири тисячі) простих іменних акцій, номінальною вартістю 250 (двісті п’ятдесят) гривень кожна. Акція є неподільною і розміщується у бездокументарній формі.». По всіх прийнятих питаннях акціонери одностайно голосували "ЗА".
 

детальніше 
27 січня
2015
АТ "БАНК "НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ" підтвердив виконання нормативів НБУ

Незалежне рейтингове агентство РА "Експерт-Рейтинг" підтверджує виконання банком нормативів НБУ і повідомляє, що станом на 22 січня 2015 року АТ "БАНК "НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ":
1) Дотримується всіх нормативів, встановлених Національним Банком України. 2) Банк не віднесений до категорії проблемних і в Банку не працює куратор НБУ. 3) Відповідно до чинного законодавства, правил і процедур, Банк своєчасно та в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед клієнтами.

детальніше 
21 січня
2015
Фінансові результати банку за 4-й квартал 2014 року

Ми раді повідомити, що за 2014 АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» отримав прибуток більше 3 млн. гривень. У порівнянні з 2013 роком, загальний розмір активів банку збільшився у 1,26 рази до 4,787 млрд. грн., кошти клієнтів збільшилися в 1,1 рази до 3,64 млрд. грн. Наведені вище індикатори є показниками ефективної діяльності банку, результатом вірно обраної та добре спланованої стратегії розвитку. Ми вдячні всім нашим клієнтам за довіру і лояльність!

детальніше 
19 січня
2015
Оновлення генеральних тарифів банку

Шановні Клієнти!
 
Нагадуємо про оновлення генеральних тарифів банку. Нові тарифи діють з 01 січня 2015 року. Відтепер ми надаємо ще більше послуг, забезпечуючи Вам максимальну фінансову свободу. З повним переліком банківських послуг і тарифів Ви можете ознайомитися в таблиці «Генеральні тарифи банку».

детальніше 
05 січня
2015
З Різдвом Христовим та Новим 2015 роком!

Прийміть наші щирі вітання з Різдвом Христовим та Новим роком! Бажаємо Вам доброго здоров’я, фінансової стабільності, успіхів у роботі, нових здобутків, надійних та перспективних партнерів! Нехай радість і любов панують у Ваших родинах!

Зі святами Вас!

детальніше 
29 грудня
2014
Повідомлення про проведення Загальних зборів акціонерів банку

Публічне акціонерне товариство «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ», місцезнаходження якого: м. Київ, вул. Володимирська, 54, повідомляє про проведення "20" січня 2015 року позачергових Загальних зборів акціонерів банку. Збори відбудуться об 11:00 у залі переговорів банку за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 54.

детальніше 
24 грудня
2014
Відкрито Печерське відділення банку

Раді повідомити, що відкрито чергове відділення АТ «БАНК «НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ» за адресою: 01010, м. Київ, вул. Андрія Іванова, буд. 12, літера "А" (на карті). У новому відділені Клієнти банку мають можливість отримувати повний комплекс банківських послуг.

Більш детальна інформація про роботу Печерського відділення за телефоном: (044) 280-07-02.

детальніше 
10 грудня
2014
АТ "БАНК "НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ" підтвердив нормативи НБУ

Незалежне рейтингове агентство РА "Експерт-Рейтинг" підтверджує виконання банком нормативів НБУ і повідомляє, що станом на 9 грудня 2014 АТ "БАНК "НАЦІОНАЛЬНІ ІНВЕСТИЦІЇ":
1) Дотримується всіх нормативів, встановлених Національним Банком України. 2) Не віднесений НБУ до категорії проблемних і в Банку не працює куратор НБУ. 3) Відповідно до чинного законодавства, правил і процедур, Банк своєчасно та в повному обсязі виконує свої зобов'язання перед вкладниками: фізичними та юридичними особами.

детальніше 
Інтернет-банкінг
вхід до системи
Платежі онлайн
мобільний зв’язок
інші послуги
Відділення банку
Банкомати
Калькулятори:
депозитний
кредитний
конвертор валют